Мер Черкас із посадовцями зіграв матч із ветеранами футболу (фото)

Товариський матч між командами ветеранів черкаського футболу та міської ради відбувся на Центральному стадіоні. Його провели на реконструйованому торік майданчику зі штучним покриттям у неділю, 15 вересня. Гра між ними тривала впродовж двох таймів по 35 хвилин.

Про це інформують у міській раді.

Серед футбольних ветеранів до гри долучилися Віталій Нікопаненко, Олександр Піскун, Сергій Чіпа, Володимир Пилипенко, Олександр Осташов, Олександр Кирилюк, Олександр Скорик, Сергій Глизенко, В’ячеслав Гамалій, Євгеній Тарасенко, Валерій Юнг, Валерій Губанов, Олександр Григорьєв, Григорій Фощій та Володимир Макаров.

Владну команду очолив міський голова Анатолій Бондаренко. Він, власне, відкрив рахунок і забив перший гол у ворота суперника.

У такий спосіб представники черкаської влади хочуть власним прикладом залучати молодь до активного та здорового способу життя.

Такої ж думки й покоління зірок черкаського футболу.

– Ці матчі, перш за все, популяризують гру та є прикладом змістовного, корисного дозвілля. На поле гравців сьогодні вивели діти із «Футбольної академії раннього розвитку», яким чотири – п’ять років. Для них це можливість познайомитися й побачити, що є на кого рівнятися. Особливо приємно бачити, як наша міська влада власним прикладом демонструє, що формулювання про здоровий спосіб життя для них не є пустими словами.

Під час гри, окрім Анатолія Бондаренка, з боку команди владців відзначилися Олексій Гордієнко та Павло Скворцов. Натомість серед ветеранів у ворота суперників влучили екс-нападник черкаського «Дніпра» та донецького «Шахтаря» Олександр Осташов, а ще – Валерій Музика та Сергій Глизенко.

Наприкінці цікавого поєдинку команди вкотре обмінялися забитими м’ячами у ворота свого опонента. На гол Олексія Гордієнка відповів Сергій Глизенко.

Матч завершився з рахунком 4:4, утім, за результатом пенальті ветерани перемогли з рахунком 3:1.