Мер Черкас перерахував інфекційній лікарні власних 50 тис.грн.

Мер Черкас перерахував інфекційній лікарні власних 50 тис.грн.

Про це стало відомо з соціальної мережі Facebook, де мешканці міста обговорювали вчорашнє створення благодійної організації провідних підприємців Черкас, метою якої є залучення приватних коштів у програми по здоланню епідемії коронавірусу COVID-19, пише “dzvin.news“.

Нагадаємо, напередодні, після наради у мерії Черкас кілька відомих у місті бізнесменів з метою оперативного і вільного від бюрократичних зволікань фінансування потреб боротьби з епідемією у місті, прийняли рішення про створення спеціального фонду.

— Вчора виникла ідея, а вже сьогодні вона втілена в життя! — пише на своїй сторінці у ФБ депутат-“батьківщинівець” Юрій Тренкін. — Створено благодійну організацію «Черкаси проти Коронавірус – 19», мета даної організації мобілізація фінансових, матеріальних, інтелектуальних та інших ресурсів для боротьби з коронавірусом.
Вищенаведена організація поза політикою і приймає до своїх лав всіх без виключення свідомих громадян! Про свою діяльність будемо щоденно звітувати та оприлюднювати результати роботи та потреби. На даний час організація базується за адресою Байди Вишнивецького, 36, кімната 312, телефони і рахунок оприлюднимо згодом. Допомога буде надаватись виключно медичним установам, перелік необхідного буде оновлюватись та оприлюднюватись щодня! Працюємо над відповідним мобільним додатком!
Разом ми в силах здолати Короновірус! Долучайтесь!

Саме під час обговорення цієї новини у коментарях і з’явилася фотовідповідь міського голови Черкас Анатолія Бондаренка на запитання користувачів про його приватну участь у благодійному фінансуванні заходів боротьби з епідемією.

Як можна побачити зі скріншота за кілька годин до моменту обговорення Анатолій Василювич перевів 50 000 гривень власних коштів на рахунок інфекційної лікарні м. Черкаси.

Призначення платежу було вказано як “стимулювання і заохочення медпрацівників”.

Залиште коментар