Як у Черкасах робити закупи, не виходячи з дому?

Як у Черкасах робити закупи, не виходячи з дому?

Ринок послуг також відреагував на карантин. Доставку готової їжі до дверей пропонують заклади харчування міста, які зараз на вимушеному карантині, тож готують своє меню під замовлення на виніс. Служби доставки та навіть звичайні городяни пропонують послуги доставлення продуктів харчування та готової їжі. Служби доставки медичних препаратів не доставляють, однак із городянами, які ці послуги надають приватно, можна домовитися, щоб вам купили та привезли препарати з аптеки.

Як у Черкасах робити закупи, не виходячи з дому, дізнавалася “Вечірка“.

— Ви нам скидаєте список продуктів, завдаток на карточку і ми все по списку вам привеземо. Остаточний розрахунок на місці за чеком, — розповідає про умови співпраці Настя з оголошення на OLX. За словами жінки вони з чоловіком віднедавна надають такі послуги. За закупи та доставку беруть 100 грн з клієнта. Таких оголошень у мережі безліч.

Ціна послуги коливається від 50 до 100 грн. Однак необхідно розуміти, що окрім телефону та імені помічника за 100 грн ви більше нічого про цю людину не знаєте, тому будьте пильні перекидуючи завдаток комусь на карточку. Безпечніші у цьому плані фірми, які займаються доставкою.

— Звичайно ми оперативно міняємося та підлаштовуємося під попит в сучасних умовах. В останній тиждень ми отримуємо вдвічі більше замовлень ніж зазвичай. Коли раніше у будні було 20 замовлень, то тепер 40. Думаю, у вихідні буде ще більше, а з ростом кількості захворювань готуємося і до збільшення кількості доставок, — ділиться адміністратор служби доставки MIXFOOD Валентин. — Є люди які дуже сильно бояться виходити на вулицю, тому наші кур’єри готові їм допомогти. Пропонуємо навіть безконтактну передачу товару.

Безконтактна передача — це сьогоднішня фішка служб доставки. «На період карантину доставка замовлень відбувається до під’їзду вашого будинку. Для отримання «Безконтактної доставки» вкажіть це у коментарі до замовлення. Замовлення буде чекати на вас у термосумці. Кур’єр стоятиме на відстані». Таке оголошення зустрічає відвідувачів сторінки служби доставки Mister.am.

MIXFOOD

https://cherkasy.mixfood.ua

063 618 28 60

Доставка готової їжі та продуктів до дверей. Вартість доставки від 45 грн, але у віддалені райони вона буже дорожчою. Загальну вартість доставки озвучить при замовленні оператор. Розрахунок відбувається за чеком вже після доставки.Час доставлення від 30 хвилин до години. MIXFOOD співпрацює з рядом закладів харчування, які тепер готують їжу на виніс. З переліком закладів можна ознайомитися на сайті цієї служби. Продукти доставляють у термосумці, кур’єри працюють у захисних масках та рукавичках.

Mister.am

https://misteram.com.ua

(093) 150 07 00

Доставлення готової їжі до дверей. Вартість послуги від 55 грн. Розрахунок відбувається за чеком вже після доставки. Служба доставляє лише готову їжу з ресторанів, однак найближчім часом планують за замовленням закуповувати та доставляти городянам і продукти з супермаркетів. З переліком закладів харчування, з якими співпрацює Mister.am можна ознайомитися на їхньому сайті. Продукти доставляють у термосумці, кур’єри працюють у захисних масках та рукавичках.

GoPanda

https://gopanda.com.ua

Служба доставлення продуктів та товарів, яка працює у Черкасах лише пару тижнів. На їхньому сайті ви вибираєте необхідні продукти, побутову хімію, товари для дітей та тварин. Оформлюєте замовлення та чекаєте на доставлення, яке здійснюється здійснюється безкоштовно й оперативно, адже ця служба продає товари зі своїх складів, які знаходяться у декількох мікрорайонах міста. Зазначають: мають усі необхідні товари, однак лінійка виробників у них представлена не так широко як у звичайних супермаркетах. Такий собі інтернет супермаркет. Спілкування відбувається онлайн. Товари доставляються у термосумці, яку кур’єр залишає під дверима та відходить на безпечну відстань. Просять клієнтів готувати розрахунок без здачі, аби якомога менше контактувати з кур’єром. Персонал працює в масках та рукавицях.

Залиште коментар