Мер Золотоноші розповів про допомогу з Німеччини

Мер Золотоноші розповів про допомогу з Німеччини

«Наші друзі – Сільвіо Уліг, Марко Галлер, Леся Щербій та Микола Черінько – дійсно демонструють дива європейської солідарності, надихаючи на подальші конструктивні кроки всю команду місцевого самоврядування», – так міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський прокоментував надання німецької гуманітарної допомоги медичним закладам Золотоніщини.

gumanitarna-dopomoga-shtol-berg-1-870_650

Як повідомило видання «Золотоноша.ck.ua», напередодні травневих свят Золотоніська міська рада ухвалила рішення про передачу отриманого з Німеччини інвентаря та медичного обладнання на баланси Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та Золотоніської ЦРЛ.

– Думаю, задоволеними будуть всі – і персонал обох закладів, і пацієнти, адже користуватись там є чим, – наголосив Віталій Войцехівський. – Варто подякувати небайдужим жителям Німеччини, котрі вже півтора роки фактично живуть проблемами Золотоноші, намагаючись не лише допомогти матеріально, а й культурно та професійно.

Гуманітарний вантаж від німецької клініки Нільс-Стенсен, що базується в містечках Мелле та Брамше (Південна Саксонія), був надісланий в березні координаторами організації «Друзі України Ерцгебірге» Сільвіо Улігом, Йєнсом Унгером та Миколою Черіньком. До вантажу увійшли меблі, технічне обладнання та корисні лікарські засобі. Організувала та оплатила проїзд і розмитнення вантажу українська сторона.

Німецькі волонтери вже два роки співпрацюють із Золотоношею, допомагаючи наводити дружні мости між українським містом та саксонським Штольбергом. Місцевій медицині допомагають не вперше, долучивши відтепер сюди ще й Християнську клініку Мелле.

gumanitarna-dopomoga-shtol-berg-3-870_650

gumanitarna-dopomoga-shtol-berg-4-870_650

gumanitarna-dopomoga-shtol-berg-7-870_650

Прочитайте ще:

Залиште коментар