У Жашкові відбулися спортивні змагання «Вогонь пам’яті»

6 травня 2017 року на стадіоні міста Жашкова відбулися спортивні змагання «Вогонь пам’яті» з нагоди 72-ої річниці Великої Перемоги в Другій Світовій війні. Змагання організовані за ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Бойка.

Молоде покоління гідно продовжило естафету переможних спортивних традицій Жашківщини, започатковану нашими ветеранами спорту. Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. 2017 рік оголошено роком фізичної культури та спорту в Жашківському районі, згідно розпорядження голови районної  державної адміністрації від 14.02.2017 № 33.

Як інформують Новини Черкас, в програму змагань було включено першість району з легкої атлетики з бігових видів спорту серед школярів (60,100, 200,400,800м) та проведено фінал кубка району з футболу за участю команд сіл Кривчунка, Соколівка, Пугачівка, ФК «Степ» міста Жашків.

Змагання пройшли на належному рівні. Близько 250 учасників прийняли участь в спортивних змаганнях.

Переможцями та призерами легкоатлетичних змагань стали учні спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням деяких предметів: Бондаренко Діана, Струсь Вікторія,  Мельниченко Аня, Ветлянчук Вікторія, Бондаренко Максим, Кунделько Максим, Сопінський Дмитро, Бориславський Мирослав; Бузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Дзьома Віталій; Скибинської ЗОШ І-ІІІ ступенів:Садівська Юлія; Вороненської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Мельник Ніна;  Конельської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Захаров Вадим.

Переможцем кубка району з футболу стала команда села Соколівка, яка у фіналі перемогла команду села Пугачівка.

Переможцям та призерам змагань було вручено кубок та грамоти районної державної адміністрації.