Мінімальна зарплата має бути 4,5 тис грн – П. Шевченко

Мінімальна зарплата має бути 4,5 тис грн – П. Шевченко

Про соціальні стандарти, які закладаються в розрахунки бюджетних видатків наступного року, ітиметься на зустрічі Федерації профспілок України з Прем’єр-Міністром України Гройсманом В.Б. 7 листопада .
Профспілки пропонують мінімальну заробітну плату не менше 4,5 тис.грн. – на рівні фактичного прожиткового мінімуму. Такі пропозиції профспілок озвучив на зустрічі з колективом державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей» голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, про що повідомив на своїй сторінці у ФБ. 

“Федерація профспілок тривалий час на різних рівнях піднімає питання підготовки фахівців робітничих професій для підприємств області. У 2016-2017 навчальному році завдяки зусиллям профспілок були виділені кошти державної субвенції на професійно-технічну освіту. На запрошення колективу державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей» (навчається близько 575 учнів та близько 150 співробітників) зустрівся з колективом. Розповів про дії профспілок щодо соціально-економічного захисту членів профспілок, підготовку до акції 14 листопада.
Зараз іде підготовка та обговорення проекту Державного бюджету України на 2018 рік. Про соціальні стандарти, які закладаються в розрахунки бюджетних видатків наступного року ітиме мова на зустрічі Федерації профспілок України з Прем’єр-Міністром України Гройсманом В.Б. 7 листопада .
Профспілки пропонують мінімальну заробітну плату не менше 4,5 тис.грн. – на рівні фактичного прожиткового мінімуму. Почув про проблеми освітян, фінансування навчального процесу та утримання закладу, гуртожитків, проходження навчальної практики та працевлаштування.
Також з колективом закладу обговорили необхідність вивчення ринку праці в області, залучення роботодавців до підготовки фахівців”, – йдеться в його дописі-звіті.

Прочитайте ще:

Залиште коментар