Міністр культури України пообіцяв черкаським акторам відбудувати театр

Міністр культури України пообіцяв черкаським акторам відбудувати театр

У п’ятницю у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені. Т. Г. Шевченка близько 21.30 відбулася зустріч Міністра культури України Євгена Нищука з членами колективу театру. Про це на своїй сторїнці у “Фейсбук” написав актор Олександр Гуменний, пише ДЗВІН. 

“Почули від пана Євгена багато позитивного та обнадійливого: слова вдячності колективу Черкаського драмтеатру за стійкість, творчу та громадську наполегливість, вірність професії та віру в перемогу над тими випробуваннями долі, які спіткали наш колектив (пожежа в театрі, тривала відсутність власного сценічного майданчика, вкрай зношений стан театрального автопарку і т.і.); запевнення в своїй підтримці, допомозі та подальшому лобіюванні питання відбудови Черкаського муз-драмтеатру ім.Шевченка на найвищому державному рівні (виділення коштів з Держбюджету на другу чергу ремонтно-будівельних робіт, а саме: внутрішні роботи, технічне устаткування, тощо); почули його думку стосовно нової контрактної системи, яку він сам назвав “не досконалою та не допрацьованою, в якій існують певні ризики” (с)”, – зазначив Гуменний.

Згадав Євген Нищук і про ті свої висловлювання стосовно Черкас та драмтеатру, які в свій час викликали жваве обговорення у пресі та соціальних мережах. Сказав, що робив це виключно для того, що б привернути увагу центральної влади до проблем у Черкаському драмтеатрі і щиро вибачився перед тими, хто, можливо, боляче це сприйняв або образився.

Також, як зазначає Гуменний, пан міністр подякував черкаській і міській, і обласній владі за підтримку та допомогу театру ім.Шевченка в такий складний для театру період. Сказав, що приємно, коли питання відбудови театру не “заговорюється”, а відбуваються реальні дії по відновленню та відбудові пошкоджених пожежею (і не тільки) приміщень.

Залиште коментар