У Черкасах на гранти у галузі культури претендують 40 заявників

У Черкасах на гранти у галузі культури претендують 40 заявників

З 1 по 28 лютого департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР приймав заявки на реалізацію культурних проектів. На перемогу у грантах цьогоріч розраховують 40 заявників, повідомили у Черкаській міськраді.

«Програму грантової підтримки у Черкасах започаткували 2013 року. З року в рік їх кількість зростає. Якщо торік було 25 заявок, то нині маємо вже 40. Добре, що громада має ідеї та стає активнішою. Наступного року працюватимемо над збільшенням грантової програми», — розповідає директор департаменту Ігор Волошин.

Подані проекти потребують фінансування на 1,2 млн грн, проте можливості грантового проекту значно скромніші. На 2017-й рік у бюджеті міста на ці потреби передбачили 196 тисяч гривень.

Експертна рада повинна була засідати 9 та 10 березня. Наразі результати розгляду проектів ще невідомі, інформують Новини Черкас.

До експертної ради входять 12-ро фахівців із різних галузей, очолює її заступник міського голови Ігор Коломоєць. Торік було схвалено 11 проектів, на які виділили більше 200 тисяч гривень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар