Закордонний паспорт відтепер можна оформити за спрощеною процедурою

З метою спрощення процедури оформлення та легалізації документів для виїзду за кордон Міністерство юстиції України ввело процедуру – електронний апостиль документів.
Як пояснюють у Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області, це значний крок вперед на шляху до спрощення процедури апостилювання документів та мінімізації бюрократичних моментів. Встановлений Міністерством юстиції України порядок дозволяє робити це через відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головних територіальних управлінь юстиції по всій Україні.
Відтепер до переліку відділів ДРАЦС Черкаської області, що можуть надавати послуги з проставлення апостиля долучено Золотоніський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області. У Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області відзначають, що послуга користується популярністю у населення.

Так, протягом 11 місяців 2017 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації та відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області проставлено апостилі на 2 646 документах.

Про це пише infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар