Міська влада Черкас попросила підтримки області на ремонт проблемної вулиці

Міська влада Черкас попросила підтримки області на ремонт проблемної вулиці

Щоб у наступному році здійснити ремонт вулиці Першотравневої у Черкасах, міська влада Черкас попросила підтримки у області. Про це інформує zmi.ck.ua.

Про таку потребу під час селекторної наради у Черкаській облдержадміністрації повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

“Чи буде можливим в наступному році співфінансування Черкаської області щодо розвитку дорожнього покриття в м. Черкаси, зокрема вулиці Першотравневої”,- запитав Ігор Волошин.

Зі слів представника департаменту інфраструктури Черкаської області у м Черкаси багато проблемних ділянок, у тому числі й вулиця Першотравнева.

“Є ще одна дуже проблемна ділянка, яка проходить від аеропорту до Смілянського КП. На даний час ми збираємо інформацію щодо ремонту місцевих доріг з усіх районів області. Питання по комунальних дорогах будуть вирішуватись після того, як буде повністю зібрана вся інформація по місцевих дорогах, яка зараз збирається”,- прокоментував директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування та місцевого значення Сергій Чубань.

Також по вулиці Першотравневій зауважили, що потрібно вирішити, чи брати її на баланс Черкаської ОДА.

Залиште коментар