У Черкасах збільшили фінансування на підготовку спортсменів

У Черкасах збільшили фінансування на підготовку спортсменів

Відповідні зміни у попереднє рішення міської ради ”Про затвердження норм витрат на проведення спортивно-масових заходів міського рівня, підготовку та участь спортсменів в обласних та всеукраїнських змаганнях”  затвердив виконавчий комітет. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

За словами міського голови Анатолія Бондаренка, головною метою такого кроку є посилення соціального захисту наших спортсменів, тренерів та інших учасників спортивних заходів, забезпечення якісного проведення змагань місцевого рівня та створення належних умов для підготовки спортсменів до міських, обласних, державних і міжнародних змагань.

– Спортсмени та їх тренери є тими людьми, які прославляють Черкаси на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Це – наша гордість, наш потенціал і наше майбутнє. Тому міська влада зі свого боку працює над створення належних умов для їх повноцінного розвитку та досягнення високих результатів. Така фінансова підтримка спортсменів та їх тренерів є лиш частиною відповідної роботи, – зауважив міський голова.

Мова йде про збільшення граничних грошових добових норм витрат на забезпечення харчування учасників спортивних заходів, а також – для нагородження переможців, призерів спортивних змагань в командних та індивідуальних видах спорту.

Залиште коментар