Міська влада Черкас зустрінеться з МСК “Дніпро”

Міська влада Черкас зустрінеться з МСК “Дніпро”

Зустріч з гравцями футбольної, волейбольної та футзальних команд та їхніми батьками відбудеться 23 серпня у Черкасах на «Центральному стадіоні».

З великою родиною муніципального спортивного клубу «Дніпро» спілкуватимуться мер Черкас Анатолій Бондаренко, заступники міського голови та депутати Черкаської міської ради. Зустріч відбудеться на головній арені «Центрального стадіону» у п’ятницю, 23 серпня 2019 року. Початок о 17:00.

Нагадаємо, що муніципальний спортивний клуб «Дніпро» (Черкаси) створено у серпні 2018 року і спочатку до його складу входила одна футбольна команда, сформована з випусників футбольних ДЮСШ Черкас і області, яка почала свої виступи у чемпіонаті України з футболу (I ліга, U-19). У 2019 році до МСК «Дніпро» додалися жіночі волейбольна і футзальні команди та футзальна команда юнаків.

Варто відзначити, що усі команди сформовані лише з вихованців місцевих спортивних шкіл, що є унікальним явищем на спортивній карті України. Тренерами команд є також місцеві фахівці. Таким чином муніципальний спортивний клуб «Дніпро» (Черкаси) виконує важливу соціальну функцію і є «ліфтом» між дитячо-юнацьким та дорослим спортом.

До цього діти після закінчення ДЮСШ практично закінчували заняття спортом, а зараз з відкриттям у Черкасах муніципального спортивного клубу у 17-18 річних юнаків є можливість продовжувати сестиматично займатися спортом і мати можливість грати на професіональному рівні.

У сезоні 2019/2020 років команди муніципального спортивного клубу «Дніпро» (Черкас) виступатимуть у на ступних чемпіонатах: – Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд; – Чемпіонат України з футболу (перша ліга, вікова категорія U-19); – Чемпіонат України з волейболу сере жіночих команд I ліги; – Чемпіонат України з футзалу сере жіночих команд I ліги; – Чемпіонат України з футзалу серед юнаків (вища ліга, вікова категорія U-17).

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар