Міський голова наголосив комунальникам, які місця в першу чергу мають бути розчищені від снігу та льоду

Міський голова наголосив комунальникам, які місця в першу чергу мають бути розчищені від снігу та льоду

Місця масового скупчення людей, тротуари біля поліклінік, дитячих садочків, шкіл та перехрестя. Ці місця комунальники мають у першу чергу прибрати від снігу та льоду та зробити безпечними для пересування. Таке завдання поставив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час ранкової наради.

– До прибирання міських автошляхів у мене питань практично немає. А от тротуари прибрані неналежним чином. Особливо у поганому стані місця, які прилягають до комерційних закладів. Наприклад, ТРЦ «Плазма», я як заїхав туди, то подумав, що я в Альпи потрапив. Стоянка не чистилася жодного разу, – обурився міський голова.

Виконуючий обов’язки директора департаменту ЖКК Юрій Панченко доповів, що під час великого снігопаду техніка у першу чергу спрямовувалася на прибирання магістралей. У другу чергу чистили проїзди, а до тротуарів черга дійшла лише тоді, коли вони вже перетворилися на лід.

– Проблема в тому, що в нас немає спеціалізованої техніки, яка б прибирала саме лід. Проте хочу зазначити, що за моїм дорученням КП «ЧЕЛУАШ» посипає тротуари, і по Гагаріна, і Південно-Західному районі, і у районі «Д», – зазначив Панченко.

Як доповів директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, нині працівники підприємства працюють цілодобово над розчищенням зупинок і тротуарів.

– Трактор в нас один, він працює в три зміни, з металевим ковшем, з заднім гребінцем, який цей лід може довбати, далі вже вручну його доприбируємо. Можна казати, що техніки не вистачає, людей не вистачає, але працюємо в цілодобовому режимі, є графік чергування, є відповідальні. Максимально намагаємося реагувати на всі звернення. Вже придбали відсів, тому що піском не зовсім добре посипати лід, треба використовувати абразивніші матеріали. Думаю, що сьогодні-завтра вийдемо вже на більш-менш нормально посипані тротуари, – зазначив Олексій Мельник.

Міський голова попросив комунальників більш відповідально ставитися до своєї роботи.

Залиште коментар