Міська рада передала землю під Соборним парком у постійне користування КП “Дирекція парків”

Черкаська міська рада ухвалила рішення щодо остаточного повернення у власність територіальної громади земельної ділянки, на якій розташований парк «Соборний».

Під час позачергової сесії народні обранці проголосували за питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 12,0560 га по вул. Надпільній, 212, яка перебуває в постійному користуванні УПРАВЛІННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, та передачі її частини в постійне користування КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (на виконання рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 22 вересня 2023 року».

Таким чином, земля під парком у центрі міста площею близько 9 га передана комунальному підприємству «Дирекція парків» для належного утримання. Найближчим часом буде підготовлене та винесене на розгляд сесії рішення про створення об’єкту благоустрою.

Нагадаємо, тривалий час парк перебував у користуванні «московської» церкви, яка належним чином не опікувалася його утриманням. Тепер комунальники наводять лад у цій зеленій зоні.

Джерело: Черкаська міська рада

Залиште коментар