Міська влада Черкас просить збільшити оклади службовцям

Міська влада Черкас просить збільшити оклади службовцям

Про це йдеться у зверненні від 12.05.2017 року № 2-1996, ухваленому на останній сесії Черкаської міської ради. Згідно з ним, з січня 2017 року посадові оклади піднялись в усіх працівників бюджетних установ, крім працівників органів місцевого самоврядування. Їх оклади становлять на травень – 1723 грн.

Депутати Верховної Ради України не змогли вкотре уїхвалити  нову редакцію Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування» з пропозиціями Президента України від 21.03.2017 року. Знову на невизначений термін відкладається реформування самої служби та залишається на низькому рівні посадовий оклад працівників органів місцевого самоврядування, не зважаючи на те, що службовці органів місцевого самоврядування на місцях забезпечують реалізацію державної політики та є першими представниками держави, з якими мають справу громадяни, зазначають у документі.

Міська влада просить Кабінет Міністрів України розглянути можливість внесення змін до постанови, яка підвищить посадові оклади працівникам органів місцевого самоврядування та забезпечить рівень оплати праці не нижче, ніж на аналогічних посадах державної служби.

Прочитайте ще:

Залиште коментар