Міський етап військово-спортивної патріотичної гри«Сокіл» («Джура») стартував у Черкасах

Міський етап військово-спортивної патріотичної гри«Сокіл» («Джура») стартував у Черкасах

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 сьогодні стартував І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Її проводять задля виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, а ще – формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я.
“Надзвичайно важливо проводити такі заходи, адже вони виховують в учнів-старшокласників любові до рідної  та самовідданість, особливо в сучасних умовах та у військовому становищі нашої України, – привітав учасників змагань директор департаменту освіти та гуманітарної  політики Черкаської міської Сергій Воронов. – Бажаю кожному з учасників стати гідними наших попередніх героїв, починаючи з козацької доби. Слава Україні!”
З побажанням чесних перемог гості свята наголошували – гра надає можливість виявити  не лише спортивні та стройові навички, знання історії українського козацтва, але й відчути козацький дух, долучитися до славної історії нашого козацького краю.
До програми міського етапу гри входять змагання з таких видів: виконання маршової пісні,  стрільба з пневматичної гвинтівки, конкурс «Рятівник» з надання  долікарської допомоги, гра «Відун» (вікторина з історії України, збройних сил та історії козацтва), стройова підготовка «Впоряд», конкурс з цивільної оборони по виконанню нормативів щодо користування індивідуальними засобами захисту, конкурс із прикладної фізичної підготовки, а також оцінювались командна атрибутика та звіти про проведену роботу рою.

Залиште коментар