Міський голова Черкас отримав “козацький Оскар” з рук Василя Шкляра

Міський голова Черкас отримав “козацький Оскар” з рук Василя Шкляра

Анатолій Бондаренко цими вихідними  відвідав фестиваль «Край козацький Богданів». Своїми враженнями він поділився на своїй сторінці у ФБ.

“На запрошення Українських реєстрових козаків відвідав щорічний фестиваль «Край козацький Богданів», що відбувся в моїй рідній Лисянці.

Цьогоріч він зібрав багато цікавих людей, серед яких і мій земляк, Василь Шкляр. Саме тут, на фестивалі, він презентував свою нову книгу «Троща». Приємно було отримати символічну нагороду з його рук – такий собі козацький Оскар. Так козаки відзначили мене за роль Остафія Дашковича у фільмі «Староста».

Інший подарунок – прапор України, який передав мій товариш, волонтер Олег Ганжа, віз у Черкаси з хвилюванням і гордістю. Він був встановлений нашими бійцями над однією з найгарячіших точок АТО – шахтою Бутівка. Хочу, щоб тепер цей прапор, який у слідах від куль, зберігався не в музеї, а в міськраді, щоб всі ми пам’ятали, кому завдячуємо мирним життям.

А ще домовився з Василем Шкляром про широку презентацію його нової книги. Про час і місце повідомимо черкащан найближчим часом.

Слава Україні!” – йдеться у дописі міського голови.

Залиште коментар