Міський голова тримає на особистому контролі стан підготовки міста до зими

Міський голова тримає на особистому контролі стан підготовки міста до зими

У 28 школі та 31 дитсадку зараз триває ремонт зовнішніх тепломереж, де виникли пориви через їх вкрай зношений стан. У департаменті освіти та гуманітарної політики запевняють, що всі роботи до початку опалювального сезону будуть виконані.
Міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі вирішення цього питання і забезпечення належними умовами та вчасною подачею тепла насамперед всіх освітніх та медичних закладів міста. Про це він заявив на нараді з підготовки міста до осінньо-зимового періоду, інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов розповів, що у решті міських закладів освіти вже завершено поточні  ремонти.
Також у плановому режимі готуються до початку опалювального сезону лікувальні установи міста. Там проведено ремонти мереж тепло-, електро, водопостачання, завершені поточні ремонти.
Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, з 15 міських закладів охорони здоров’я, 13 – мають власне теплове господарство. Тож за потреби можуть самостійно регулювати подачу тепла у свої будівлі. Левова частина з них вже отримали акти готовності до початку опалювального сезону.
Також Олег Михайлович зауважив, що заклади охорони здоров’я міста за підтримки міської влади та фінансової допомоги з бюджету поступово здійснюють заходи з енергозбереження: замінюють вікна, утеплюють фасади, встановлюють теплові пункти і це вже дає позитивні результати. Так, за попередньою інформацією, озвученою Олегом Стадником, кошти, вкладені у лікувальні заклади міста на енергозбереження в останні роки окупляться вже у 2018 році.
“За результатами перевірок та проведеного моніторингу, можу з впевненістю сказати, що у наших лікарнях, пологових будинках та поліклініках намітилась чітка тенденція до зменшення використання енергоносіїв, що відповідним чином відображається на економії коштів”, – відзначив Олег Стадник.
Міський голова поцікавився щодо ситуації з поліклінікою заводу «Фотоприлад», яку цього року його керівництво передало у комунальну власність міста, доручивши комплексно підійти до оновлення цього приміщення.
Головний медик Черкас відповів, що вже проведено обрахунки для повної реновації  будівлі.
Як повідомили у департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, до початку опалювального періоду Служби утримання будинків мають комплексно оглянути 795 житлових будинків з оформленням паспортів готовності.
 На сьогодні поточним ремонтом у житлових будинках підготовлено до осінньо-зимового періоду 535 покрівель (з 552 запланованих), 420 систем опалення (з 500 запланованих), 343 систему гарячого водопостачання (з 416 запланованих), 461 систему холодного водопостачання (з 544 запланованих), 345 електрощитових (з 350 запланованих), виконано промивку 168 опалювальних системи (з 158 запланованих).
Станом на 5 вересня вже підписано 604 паспортів готовності, які передані на погодження до теплопостачальних підприємств.
Також Службами утримання будинків заготовлено 350 тонн піщано-соляної суміші для посипання в період ожеледиці прибудинкові території.
Також у КП «Черкасиводоканал» проінформували, що здійснили належні заходи  з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий періоду. Такою роботою було охоплено 5 водопровідних насосних станцій, 17 каналізаційних насосних станцій, 2 водозабори, 30 свердловин.
Крім того підприємством виконано ремонт 1,145 км. водопровідних та 0,264 км  каналізаційних мереж.

Прочитайте ще:

Залиште коментар