Міський голова звернувся до громади міста за допомогою у ліквідації наслідків негоди

Міський голова звернувся до громади міста за допомогою у ліквідації наслідків негоди

Шановна громадо! Шановні підприємці, керівники різних форм власності, вищих навчальних закладів, технікумів, ліцеїв, професійно-технічних училищ, командири військових частин, розташованих на території міста!

В зв’язку зі складними погодними умовами – великою кількістю опадів та загрозою нормальній життєдіяльності міста – прошу долучитися до прибирання снігу – максимально вивести усю наявну снігоочисну техніку, по можливості  залучити  працівників та допомогти в найкоротші терміни розчистити прилеглу територію біля своїх підприємств, закладів,  а також вулиць, провулків, що знаходяться неподалік та потребують прибирання.

Шановні водії! Звертаємося до вас  з проханням не виїздити без нагальної потреби  на автошляхи міста та не залишати свої авто у дворах та під’їздах до будинків, щоб  не створювати перешкод для роботи снігоприбиральної техніки.

На сьогодні в місті  створено цілодобовий оперативний штаб під моїм керівництвом, задіяна вся  наявна снігоочисна комунальна техніка, мобілізовані комунальники, КСНи, СУБи, працівники  міської ради.

За прогнозами синоптиків, 21 січня очікується другий, більш потужний снігопад.

Ми повинні об’єднатися, щоб зробити наше місто безпечним та зручним для пересування як транспорту, так і пішоходів.

Прошу з розумінням поставитися до даного звернення, адже як ви всі знаєте, міській владі доводиться працювати в складних умовах неприйняття бюджету міста, який блокується частиною депутатів міської ради.

Звернення оприлюднила прес-служба Черкаської міської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар