По всій Черкащині рятувальники витягають з заметів автомобілі, часто з дітьми і навіть з породіллями

По всій Черкащині рятувальники витягають з заметів автомобілі, часто з дітьми і навіть з породіллями

Оперативне зведення щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів Управління, з ліквідації наслідків ускладнення погодних умов на території області за ніч опублікувавна сторінці у ФБ помічник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

18 січня о 00:31 в Шполянському районі, поблизу села Митниця, рухаючись автодорогою, на підйомі потрапив у сніговий замет легковий автомобіль “Мерседес”. На час події в салоні автомобіля, крім водія, перебували два пасажири, з яких одна дитина. Автомобіль звільнили рятувальники чергового караулу 17-ї ДПРЧ.

О 7:40, поблизу села Ладижинка, в Уманському районі, внаслідок ускладнення погодних умов, на автошляху Умань-Черкаси розвернуло два вантажних автомобіля, внаслідок чого було повністю перекрито рух автотранспорту.
На місці події працює особовий склад чергового караулу 14-ї ДПРЧ. Водночас на трасі Київ-Одеса рятувальники звільнили з заметів 6 вантажних автомобілів.


О 6-й ранку в Маньківському районі, поблизу села Подібне, внаслідок ускладнення погодних умов, у сніговий замет потрапив легковий автомобіль, в салоні якого знаходилась малолітня дитина. Через відмову електричного обладнання автомобіля люди в салоні почали замерзати. На звернення водія йому на допомогу прийшла оперативно-мобільна група Маньківської пожежно-рятувальної частини. Витягнувши автомобіль з замету, рятувальники відбуксирували його до найближчої СТО.


О 7 годині ранку у селі Іваньки, Маньківського району, під час руху з селища Багва, внаслідок ускладнення погодних умов, у сніговий замет потрапив автомобіль швидкої медичної допомоги. На час події в салоні карети швидкої допомоги знаходилася породілля. На прохання допомогти, до автомобіля зумів пробитися черговий караул Маньківської пожежно-рятувальної частини. Завдяки рятувальникам жінку встигли доставити до лікарні, перш ніж почалися пологи.


О 6:20, в селі Ягубець, Христинівського району, під час руху сталася технічна несправність у рейсового автобусу, який рухався за маршрутом «Херсон–Чернівці» (в автобусі перебувало 24 пасажира). На допомогу прийшли прийшов черговий караул 15-ї пожежно-рятувальної частини з селища Христинівка. Пожежним автомобілем автобус в салоні якого знаходились 24 пасажири було доставлено до найближчої станції технічного обслуговування.


О 7 годині ранку в Драбівському районі, поблизу села Кантакузівка, рятувальники звільнили з замету легковий автомобіль, в салоні якого знаходилась хвора жінка з дитиною. Для витягування було залучено трактор з села Кантакузівка.


О 8:10 в Золотоніському районі, поблизу села Деньги, у сніговий замет потрапив вантажний автомобіль з продуктами харчування. Автівку звільнено за допомогою чергового караулу 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з міста Золотоноша.


О 6:20 на автошляху Камянка-Сміла, на території Смілянського району, на узбіччі перед підйомом, внаслідок ускладнення погодних умов, ожеледиця та снігові замети, зупинилися 12 вантажних автомобілів. Вирішується питання щодо очищення та посипання автодороги.

Прочитайте ще:

Залиште коментар