Міст буде відремонтований на десятиріччя – В. Гройсман

Міст буде відремонтований на десятиріччя – В. Гройсман

Учора, 12 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував хід робіт на мосту в Черкасах.

Глава Уряду перевірив реконструкцію мосту через річку Дніпро в Черкасах і дамби на ділянці Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань і відзначив, що заплановані дорожні роботи ведуться якісно і виконуються в означені терміни. Він не сумнівається, що черкаський міст вдасться добре відремонтувати до кінця листопада. Про це повідомила прес-служба САД у Черкаській області.

-Технології, які використовуються у ремонті мосту, – якісні. І міст, щобув аварійний і жахливий, буде відремонтований вже на десятиріччя, – зазначив Володимир Гройсман.

На мосту 11 жовтня розпочали роботи з армування лівого проїзду.

Працівники виконали роботи по фрезеруванню старого асфальтобетонного покриття та вже розібрали старий армований захисний шар на двох прогонових будовах на лівому проїзді мосту та очистили від будівельного сміття. Також замінюють старі аварійні бетонні плити, від старого асфальтобетонного покриття вже очищено тротуар та проведено розбирання парапетів існуючих залізобетонних плит проїзної частини.

Тоді ж розпочали встановлювати армування нової залізобетонної монолітної плити та елементи опалубки. Також заготовлено антикорозійні та адгезійні матеріали для оброблення та захисту арматури та існуючого покриття від корозії та руйнування.

Для проведення ремонтних робіт на лівому проїзді мосту в достатній кількості заготовлено бордюрний гранітний камінь, металеві оцинковані воронки та водовідвідні труби для відведення води з проїжджої частини мосту, арматуру для армування монолітної бетонної плити. Німецьким виробником вже виготовлені деформаційні шви, замовлені для встановлення на лівій стороні мосту. Вони були спеціально виготовлені для черкаського мосту за індивідуальним замовленням.

На правому проїзді мосту продовжаться роботи з опорядкування проїжджої частини, зокрема, встановлення перильного огородження з боку залізничного мосту та нового бар’єрного металевого оцинкованого огородження типу «Євроформат».

Всі роботи з ремонту проїжджої частини на мосту через Дніпро, за сприятливих погодних умов, планується завершити до кінця листопада.

Прочитайте ще:

Залиште коментар