Місце у черзі можна забронювати у Черкаському ЦНАПі

Місце у черзі можна забронювати у Черкаському ЦНАПі

З 16 грудня 2019 року в ЦНАП м. Черкаси було запроваджено зміни в організації приймання заявників: суб’єкт звернення отримав змогу забронювати дату і час свого звернення до адміністраторів. Також суб’єкти звернення не заповнюють заяви на отримання адміністративної послуги, як раніше. Натепер ці заяви набирає і роздруковує адміністратор, а заявник – перевіряє і ставить свій підпис.

Бронювання заявник може реалізувати, як через особисте відвідання ЦНАПу, так і за телефоном (0472)33-07-01. З 23-24 січня 2020 року бронювання буде можливе і через сайт ЦНАП у м. Черкаси.

Окрім цього, паралельно з прийманням заявників по талонах, існує і «жива» черга. Нею можуть скористатись особи, які згідні витратити свій час на перебування у черзі. У разі, якщо суб’єкті звернення не прийшов на свій заброньований час чи суттєво запізнився, то з «живої» черги до вільного адміністратора запрошується особа. Тоді як громадянин, який суттєво запізнився (більше 2 хв.) пропонується скористатись «живою» чергою.

До уваги відвідувачів ЦНАП у м. Черкаси!

Дату і час свого звернення до адміністраторів ЦНАП у м. Черкаси Ви можете забронювати за номером телефону (0472)33-07-01, або відвідавши установу та взявши на рецепції відповідний талон.

У разі відсутності талону на прийняття адміністраторами суб’єктів звернення Ви можете через «живу» чергу подати заяву на отримання адміністративної послуги.

Залиште коментар