Спортивною залою черкаського ліцею зацікавилися словенці

Спортивною залою черкаського ліцею зацікавилися словенці

Представники однієї з провідних фірм, Республіки Словенія – «ŽOLI ŠPORT» – прибули до Черкас на запрошення Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка.

Серед іншого, гості оглянули і спортивну залу Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей спортивного профілю №34.

Як відзначає директор закладу Віталій Дейнега, це найбільша спортивна зала в місті (765 м кв) не знала ремонту з часів побудови школи, тобто з 90- х років.

Лише в 2017 році, за ініціативи Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка та депутата міської ради Юрія Тренкіна це питання підняли на рівні міста.

Після тривалих перипетій, тендер нарешті провели, тож незабаром спортивна зала ліцею має всі шанси стати найкращою та найфункціональнішою в Україні та центром спорту в Черкасах.
Партнери зі Словенії, які спеціалізуються на побудові та оснащенні спортивних об’єктів, разом з керівництвом міста та народними депутатами оглянули об’єкт та запропонували безкоштовно розробити візуалізацію відремонтованої і модернізованої спортивної зали.

«Після проведення певних робіт спортивна зала має всі шанси стати справжнім спортивним осередком для всієї митницької громади» – переконаний депутат міської ради Юрій Тренкін, що опікується округом. Ми відродимо навчальному закладу славу спортивного ліцею і створимо всі належні умови для заняття фізкультурою та спортом».

Приклад тому – сучасне спортивне поле поряд зі школою – зі штучним покриттям, підсвіткою, яке вже стало традиційним місцем місцевих фубтольних матчів як для школярів, так і заходів міського рівня.

Нагадаємо, нещодавно тут пройшли футбольні змагання «Різдвяний кубок мера».

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар