Міжнародна виставка агротехніки відбудеться на Черкащині

Міжнародна виставка агротехніки відбудеться на Черкащині

AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи. Про це пише “Діловий регіон”.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

Щорічно на AGROSHOW Ukraine демонструється сільськогосподарська техніка і цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки відомих іноземних та вітчизняних брендів.

У програмі:

Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів.

Агро-карнавал

Виставковий форум, присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві.

Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області.

На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Більш детальна інформація за телефонами:

+38 (068)485 83 86

+38 (0472) 500 065

[email protected]

www.agroshow.com.ua

Залиште коментар