Музичну дитячу виставу покажуть у Черкасах до Дня матері

Музичну дитячу виставу покажуть у Черкасах до Дня матері

16 травня 2019 року о 17.00 годині в Черкаському міському Будинку культури імені Івана Кулика відбудеться музична казка «Добра Мати Бридкого Каченяти». Про це повідомляє прес-служба «Багатопрофільного молодіжного центру» Черкаської міської ради.

Ідея відтворити сучасну українську театральну версію у чотирьох діях, за мотивами відомого твору Ганса Крістіана Андерсена, належить режисеру, методисту позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради – Олександрові Бондаренку. У 2018 році талановитий черкаський режисер написав віршований текст, який, згодом, став основою майбутнього музично-драматичного твору. Олександр Володимирович, перебуваючи на військовій службі у зоні проведення антитерористичної операції об’єднаних сил, повернувся у відпустку для постановки дитячої театральної вистави.

Святкове театралізоване дійство приурочене Дню матері, що в Україні відзначається у другу неділю травня. Захід носить виховний характер, у якому навчають дітей поважати цінність кожної особистості. Казка розповідає про родинні стосунки, шляхи виходу із складних життєвих ситуацій та материнську любов, яке все перемагає. Через казку до дитини приходить розуміння, що в житті «добре», а що «погано»; музична вистава спонукає глядача до пошуку гармонії в особистому житті та взаємовідносинах зі світом.

Для реалізації цього проекту задіяні педагогічний колектив та майже сотня юних акторів-вихованців позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

Залиште коментар