“Ми вдячні кожному виборцю за чесний і усвідомлений голос!”, – Тренкін

“Ми вдячні кожному виборцю за чесний і усвідомлений голос!”, – Тренкін

Голова обласного виборчого штабу ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін подякував свідомим виборцям за голоси,  а своїй команді – за згуртовану роботу. Післявиборчими думками він поділився на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Ми вдячні кожному виборцю за чесний і усвідомлений голос! Черкащани вкотре висловили підтримку нашому лідеру Юлії Тимошенко. Водночас оцінили роботу чинного Президента: він здобув мізерні відсотки підтримки на Черкащині. Навіть голоси за Володимира Зеленського – це, вважаю, переважно протест черкащан проти нинішньої влади.

На жаль, ми не змогли сповна захистити справжнє волевиявлення наших громадян і протидіяти схемам підкупу голосів. Зокрема, в місті Черкаси. Ми сподіваємось на принципову позицію правоохоронних органів у розслідуванні зафіксованих порушень під час виборчої кампанії. Особливо це стосується викриття тіньового штабу Порошенка з підкупу виборців у Черкасах.

За підсумками виборів, командно будемо робити висновки. Боротьба за зміни та розвиток переходить на інший рівень!”, – написав Юрій Тренкін.

Залиште коментар