Ми завершимо епоху розрухи і почнемо епоху відродження і становлення, – Юлія Тимошенко

Ми завершимо епоху розрухи і почнемо епоху відродження і становлення, – Юлія Тимошенко

Кандидат у Президенти Юлія Тимошенко переконана, що лише об’єднавшись, український народ зможе збудувати успішну державу. Про це вона сказала на зустрічах з громадянами в Умані і Жашкові.

«Якщо ми хочемо мати успішну державу, то нам потрібно єднатися усім народом. А не так як завжди – на кожні вибори нас ділять за мовними, політичними, релігійними, територіальними ознаками. Нас ділять для того, щоб нас було легше брати голими руками», – сказала лідер партії «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також наголосила, що українців постійно намагаються роз’єднати, посіяти між людьми ворожнечу і цьому потрібно протистояти.

«Ми повинні об’єднаєтися, як країна, і тоді нам під силу все. Іноді потрібно і пробачити один одному, бо у нас є багато таких моментів, за які потрібно один одного пробачити. У Біблії сказано, що дім, який розколеться сам в собі – не вистоїть. А нас розколюють 28 років. Нам потрібно бути єдиними», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона переконана, що нашому народу це вдасться. Бо зустрічаючись щодня з тисячами людей у різних містах нашої країни, Юлія Тимошенко бачить, що у них є і віра, і натхнення, і сила пройти цей нелегкий шлях.

«Я переконана – ми завершимо епоху розрухи, а потім почнемо епоху відродження і становлення», – наголосила Юлія Тимошенко.

Залиште коментар