Михайло Бродський йде в Президенти від партії регіонала Клюєва, звинуваченого в розстрілі Майдану

Михайло Бродський йде в Президенти від партії регіонала Клюєва, звинуваченого в розстрілі Майдану

У четвер, 17 січня, Михайло Бродський подав документи у ЦВК для участі в чергових Президентських виборах 31 березня 2019 року.

Кандидатуру Михайло Бродського було затверджено на 3-й конференції партії “Регіони вперед”, яка відбулася у вівторок, 15 січня.

Виступаючи перед делегатами партійного з’їзду, Михайло Бродський знову пообіцяв зробити українців багатішими, “І що в 2019 році будуть виконані всі обіцянки, які були ним дані раніше”.

Також, звертаючись до “регіонів”, Бродський запевнив, що у 2019-му “регіонам” нарешті простягнуть руку допомоги”.

Наразі не відомо, що при цьому мав на увазі Бродський, і до яких саме регіонів він звертався. Відомо що керівником партії “Регіони вперед” є одіозний регіонал Андрій Клюєв, який перебуває в розшуку Службою безпеки України. В СБУ раніше повідомляли, що Клюєв перебуває на території Росії. Генпрокуратура України підозрює Андрія Клюєва у вчиненні правопорушень, пов’язаних з спробою силового придушення Майдану в 2013-14 роках та розстрілами мирних мітингувальників.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті партії “Регіони вперед”, Михайло Бродський є першим заступником Андрія Клюєва. Ще одним з замів Клюєва працює не менш одіознй екс-керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров, який раніше теж повідомив, що йде в Президенти. У відповідь на що в мережі стали поширюватися гумористичні меми.

Наприкінці минулого року Михайло Бродський анонсував, що планує відвідати Крим та Донбас. При цьому зазначивши, що “Україна програла війну Росії, і тепер має уникати різких рухів”.

Михайло Бродський добре відомий на Черкащині. Зокрема він контролює “Партію вільних демократів”, що представлена в черкаській міськраді. У його власності ряд підприємств, зокрема, завод “Темп”, колишній флагман вітчизняного машинобудування, який в останні роки Бродський успішно дорозвалює.

Залиште коментар