На 40 тонн більше, ніж дозволено, везла вантажівка Черкащиною

На 40 тонн більше, ніж дозволено, везла вантажівка Черкащиною

Працівниками Управління Укртрансбезпеки у Черкаській області спільно з працівниками патрульної поліції Управління у Черкаській області 07.08.2019 на а/д М-05 Київ-Одеса (210км+450м) під час проведення заходів з державного нагляду (контролю) на автомобільному транспорті та заходів щодо збереження автомобільних доріг загального користування було проведено перевірку великовагового транспортного засобу, що перевозив обладняння з відповідним Дозволом на участь у дорожньому русі, де загальна вага автопоїзду з вантажем складала 69500 кг.

При контрольному зважуванні було виявлено рекордний випадок перевищення вагових обмежень на 39950 кг. Таким чином загальна вага автопоїзду склала 109450 кг. У відношенні перевізника було складено Акт за ст. 48 Закону України “Про автомобільний транспорт” та здійснено нарахування плати за проїзд дорогами загального користування з перевищенням вагових параметрів на суму 32274,87 євро. Введено обмеження на подальший рух веливовагового транспортного засобу до сплати нарахованих штрафних санкцій.

Станом на сьогодні нарахована плата за проїзд у розмірі 919199,76 грн. сплачена перевізником до Державного бюджету України.

Про це повідомляють в Управлінні Укртрансбезпеки у Черкаській області.

Залиште коментар