На базі двох черкаських ПТНЗ створять навчально-практичні центри

На базі двох черкаських ПТНЗ створять навчально-практичні центри

МОН затвердило Перелік закладів професійної освіти, на базі яких 2018 року створять навчально-практичні центри (НПЦ). Відповідний наказ підписала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. До списку увійшли й два навчальні заклади Черкащини.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Йдеться про Державний навальний заклад «Монастирищенський професійний ліцей» та Державний професійно-технічний навчальний заклад «Звенигородський підготовки та перепідготовки робітничих кадрів». На їхній базі відбуватиметься підготовка за професіями електрозварника та електромонтера.

Відзначимо, нині на Черкащині вже діє п’ять таких навчально-практичних центрів. Зокрема «Лисянський професійний аграрний ліцей», «Черкаський професійний ліцей», «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» (2 центри), «Золотоніський професійний ліцей»).

Загалом на створення центрів в держбюджеті передбачено 100 млн гривень, що вдвічі більше, ніж було закладено торік. Ці кошти підуть на забезпечення центрів сучасним обладнанням, інструментами, витратними матеріалами тощо. Загалом перелік включає 50 НПЦ в усіх областях України та м. Києві. Центри відкриватимуться для підготовки за такими професіями, як електрозварник, електромонтер, токар, тракторист-машиніст тощо.

Залиште коментар