З снігових заметів на дамбі рятувальники визволили 8 вантажівок та 4 легковики

З снігових заметів на дамбі рятувальники визволили 8 вантажівок та 4 легковики

За добу 2 березня підрозділи Управління надавали допомогу водіям, чиї автомобілі стали заручниками снігових заметів у 16-ти випадках.

Так, на автодорозі “Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань” (на дамбі через р.Дніпро), рятувальники аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління та золотоніської пожежно-рятувальної частини надавали допомогу водіям, чиї автомобілі опинилися у снігових заметах та перешкоджали руху іншого автотранспорту. Загалом рятувальники відбуксирували 8 вантажних та 4 легкових автомобілі, в салоні яких знаходилося 19 громадян.

Про це повідомили в ДСНС в Черкаській області.

О 23:40 до кам’янських рятувальників надійшло повідомлення про те, що на шляху з міста Кам’янки до села Вербівка, потрапив у сніговий замет легковий автомобіль Mitsubishi (Російської Федера́ції).  Вже о 01:05 автомобіль був вивільнений силами рятувальників кам’янської пожежно-рятувальної частини, після чого той продовжив свій рух.

Загалом, впродовж доби рятувальники допомогли подолати негоду водіям 17-ти вантажних та  11-ти легкових автомобілів, надано допомогу 41 особі у Черкасах, Чорнобаївському, Кам’янському,  Смілянському, Уманському,  Маньківському, Городищенському, Черкаському, Жашківському районах.

По Черкаській області за період роботи надано допомогу 3396 особам, вивільнено 1971 автотранспортних засобів.

Залиште коментар