На Черкащині 33% загальної кількості безробітних – молодь

На Черкащині 33% загальної кількості безробітних – молодь

Протягом січня – травня статус безробітного мали 10 776 осіб з числа молоді (33% загальної кількості безробітних). Допомогу з безробіття отримували  3,7 тис. молодих осіб. За сприянням обласної служби зайнятості знайшли роботу 5 546 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Серед безробітних у віці до 35 років, 86,4% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 40% раніше займали посади службовців; 46,4% – займали робітничі місця. Решта громадян належали до осіб без професії або таких, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Усього протягом січня – травня поточного року статус безробітного мали 300 випускників, з них: 259 осіб випускники вищих навчальних закладів та 41 особа випускники професійно-технічних навчальних закладів. Протягом січня – травня 2018 року кількість випускників, що звернулись до Черкаської обласної служби зайнятості становила 137 осіб (у т. ч. 118 осіб випускники вищих навчальних закладів та 19 – випускники професійно-технічних навчальних закладів).

Серед випускників ВНЗ третина навчалася у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 16 % отримали освіту у галузі охорони здоров’я та освіти, 14% – гуманітарні науки та мистецтво, 13% – мали інженерну спеціальність, 5% – вивчали природничі науки.

Серед випускників ПТНЗ 36% становлять робітники з обслуговування устаткування та машин, 21% – кваліфіковані робітники з інструментом, 41% – спеціалісти та працівники сфери торгівлі та послуг.

Станом на 1 червня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 4,9 тис. осіб, що на 14,6% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3,7 тис. осіб, що на 12,9 % менше ніж на відповідну дату минулого року.

Залиште коментар