На Черкащині збільшився рівень заробітної плати

На Черкащині збільшився рівень заробітної плати

Зменшення навантаження на зареєстрованому ринку праці спостерігалося протягом останнього часу. З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 33,3 тис. безробітних, що на 13,7 % менше, ніж у січні – квітні 2016 року. Повідомляє «Про Головне» відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Черкаського ОЦЗ.

Налагодження тісної співпраці з роботодавцями сприяло зростанню кількості тих, які співпрацювали з центрами зайнятості області для задоволення кадрових потреб. Зокрема суттєво збільшився середній розмір заробітної плати за вакансіями, які були заявлені. Якщо минулого року він становив 2,4 тис. грн., то зараз, середній розмір зарплати становить майже 3,9 тис. грн.

Також служба зайнятості проводить постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу як серед роботодавців, так і серед населення, щодо необхідності та переваг легальної зайнятості. Під час таких зустрічей обговорюються питання легального працевлаштування, виплати зарплати та відповідальності роботодавців у разі порушення трудового законодавства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар