На Черкащині дорого все: область не втрапила до списку тих, де найнижчі ціни на продукти, за жодним показником

На Черкащині дорого все: область не втрапила до списку тих, де найнижчі ціни на продукти, за жодним показником

В Україні найнижчі ціни на продукти зафіксували у Тернопільській, Запорізькій, Рівненській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Про це пише “Газета по-українськи“.

“У Тернопільській області найнижчі ціни на житній хліб, макаронні вироби, гречані та ячні крупи, вершкове масло. Так, хліб коштує 13,5 гривень за кілограм. Середня ціна по Україні — 16,1 гривень. У Запорізькій області продають найдешевший рис — 21,1 гривня за кілограм. Середній показник в Україні – 23,4 гривні. Крім того, у регіоні найдешевша капуста, буряк, морква. Ціни менші за середні по Україні близько на 3 гривні”, – написав у Facebook директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Жителі Рівненської області найдешевше купують сметану – 48,7 грн/кг. Середня ціна по Україні 52,7 грн. Також у середньому на 2-4 грн дешевше продають яйця та картоплю.

“На Харківщині куряче філе продають по 85,4 гривні за кілограм. По Україні — 89,9 гривень. Вершкове масло та соняшникову олію продають у середньому на 2 гривні дешевше. У Дніпропетровській області можна купити найдешевше пшеничне борошно та пшоно”, – додає Дорошенко.

 

Крім того, найдешевше молоко продають у Чернівецькій області — 18,7 грн/л. По Україні у середньому продукт коштує 22,1 грн. У Волинській області сало коштує 43,6 грн/л. Середня ціна по країні — 68,8 грн.

За його словами, у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській областях та у Києві немає жодної позиції продуктів з найнижчою ціною.

 

Цього року в Україні завдяки сприятливим погодним умовам деякі ягоди з’явилися мінімум на 2 тижні раніше, ніж минулого року. Вже можна говорити про істотне зростання врожаю українських ягід порівняно з показниками 2017 року. Збільшення пропозиції позначилося на цінах на вітчизняні ягоди. Порівняно з минулим роком, найбільше подешевшала черешня. Зараз її у середньому продають по 15-28 грн/кг.

Залиште коментар