У Черкасах встановлять 28 відеокамер у найбільш проблемних місцях

У Черкасах встановлять 28 відеокамер у найбільш проблемних місцях

Незабаром на черкаських вулицях має стати безпечніше. В обласному центрі планують встановити 28 камер відеоспостереження. Про це на вранішній нараді розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук, повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

 

За її словами, обладнання вже закуплене. Виникла невелика затримка із підключенням камер через нестабільну ситуацію, у якій перебувало ПАТ «Черкасиобленерго». Проте наразі проектно-кошторисна документація вже виготовлена.

Нині належить вирішити питання, до яких мереж будуть підключені камери відеоспостереження. Найкращим варіантом було б скористатися послугами «Укртелекому» з державним технічним захистом. Проте вони пропонують занадто високий тариф. Тільки відшкодування за використання цих мереж склало б 645 тисяч гривень на рік. Найближчими днями буде проведено спільну нараду за участю поліції і інтернет-провайдера, на якій має бути ухвалене управлінське рішення. Тож я сподіваюся, що ми за липень підключимо ці 28 камер”,  – зазначила Лілія Маліщук.

Локації встановлення відеокамер вже визначені. Це найбільш небезпечні, за інформацією поліції, місця у Черкасах.

Залиште коментар