На Черкащині напади на пенсіонерів продовжуються

На Черкащині напади на пенсіонерів продовжуються

У Черкаській області невідомі продовжують здійснювати напади на людей похилого віку та грабувати їхні помешкання.

Про це пишуть “Вісті Черкащини”.

Так, цього разу 20 лютого стався розбійний напад на пенсіонера у селі Кайтанівка. Злочинці проникли в оселю, травмували чоловіка.

− Чоловік 40-го року народження. Живе на околиці. Поруч сусідів нема. Ліг перепочити десь о 7-ій вечора. Хату не замкнув. Зловмисників толком описати не може, бо вони напали на нього, як він куняв. Вдарили по голові. Внаслідок удару в пенсіонера виникла велика гематома на обличчі, око запливло. Про напад не повідомляв. Розповіли односельці, які наступного дня побачили його стан, коли йшов здавати молоко. Зателефонували в сільраду. Тоді ми повідомили в поліцію. Скільки і що в нього вкрали, не знаю. Чоловік живе одиноко. Господарює. Тримає корову,− каже голова села Тетяна Шевченко.

Нагадаємо, що 19 лютого за подібних обставин убили 77-річного пенсіонера в селі Гуляйполе. Його 80-річну дружину грабіжники травмували. На початку лютого було скоєно розбійний напад на оселю вікнинського фермера Анатолія Гончара. Катеринопільчани налякані розгулом злочинності в районі. Поліція веде пошук злочинців. Ситуацію не коментує.

Прочитайте ще:

Залиште коментар