На Черкащині облаштували цілюще джерело

На Черкащині облаштували цілюще джерело

Цілюще джерело поблизу села Михайлівка, що на території Грушківського лісництва ДП “Кам`янське лісове господарство”, має давню історію та відоме далеко за межами Черкаської області через чудодійні властивості води.

1

За переказами, з цього джерела пив воду Тарас Шевченко, коли мандрував Холодним Яром у 1843 році. Саме біля цієї живильної води, яка, як вважають місцеві жителі, додає сил, й зупинявся поет на перепочинок. Тому ще з тих часів джерельце пов’язують з ім’ям Великого Кобзаря.

2а

“Тарасова криниця” є гідрологічною пам’яткою природи місцевого значення і знаходиться під постійною опікою Кам`янського лісгоспу. З десяток років тому лісівники облаштували біля джерела гарний рекреаційний пункт. Кажуть, що там відчувається певна позитивна заспокійлива аура, а під час літньої спеки вода має неймовірний смак та додає енергії й наснаги до життя. Подобається постійним відвідувачам й національний  колорит рекреаційного пункту, який підтримують лісівники.

2

“У цьому році було відреставровано альтанку, полагоджено перехід, оновлено інформаційні стенди, почищено струмок, який тече до джерела. “Тарасову криницю” вже давно облюбували туристи та місцеві відвідувачі, тож ми докладаємо максимум зусиль аби тримати її в належному стані і водночас не порушувати природні та історичні особливості цієї місцевості”, – зазначає директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес.

Залиште коментар