Благодійники передали Каневу ліки на 300 тис грн

Благодійники передали Каневу ліки на 300 тис грн

Благодійний фонд передав Каневу медичні препарати на суму близько 260 тис. грн. За 7 місяців місто уже отримало від фонду безкоштовно лікарських препаратів на суму близько 4 млн. грн.


Благодійний фонд «Фармварта» днями передав Каневу чергову партію ліків, загальна вартість яких становить близько 260 тис. грн., повідомляє kanos.com.ua.

Передача ліків відбулась під час засідання комісії з питань взаємодії із благодійним фондом «Фармварта».

Цього разу «Фармварта» передала Каневу «Лактовіт форте», сироп від кашлю «Мілістан» і порошки для приготування розчину для ін’єкцій «Ронем» і «Сульбактомакс» на загальну вартість близько 260 тисяч гривень.

В ході засідання комісія вирішила, що порошки для приготування розчину для ін’єкцій будуть передані Канівській центральній районній лікарні, а «Лактовіт форте» і сироп від кашлю «Мілістан» відпускатимуться жителям міста без рецептів через територіальний центр управління соціального захисту починаючи з 19 травня.

Загалом, співпраця із благодійним фондом «Фармварта» триває понад півроку. За 7 місяців місто уже отримало від фонду безкоштовно лікарських препаратів на суму близько 4 млн. грн.

a

Залиште коментар