Маму Олега Винника поховали на Черкащині (Відео)

Маму Олега Винника поховали на Черкащині (Відео)

Співак був присутнім на похороні. Про це інформує ТСН.

У рідному селі співака Олега Винника поховали його матір. Із 80-річною Ганною Яківною попрощалися у Червоному Куті на Черкащині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Церемонія пишною не була, на прощання зібралися найрідніші та односельці, а журналістів не підпускали й близько. За інформацією ТСН, провести в останню путь матір приїхав і Олег Винник.

Ганна Винник померла два дні тому, а напередодні співак виступив на переповненому міському стадіоні Тернополя. Концерт Винника традиційно зібрав аншлаг, шанувальниці дарували йому квіти, самі ж купували товари з його портретом. Винник присвятив концерт пам’яті своєї мами та заявив, що це вона просила його

Олег Винник про смерть матері: Вона просила, щоб жоден концерт у своєму житті я не скасовував ніколи не скасовувати виступи.

Церемонія в селі Червоний Кут на Черкащині пишною не була, зібралися найрідніші та односельчани. Журналістів не підпускали і близько. Напередодні співак виступив на заповненому вщерть міському стадіоні Тернополя. Винник присвятив концерт пам’яті своєї матері – 80-річної Ганни Яківни.

Залиште коментар