Реконструкцію вулиці Героїв Дніпра продовжують у Черкасах

Реконструкцію вулиці Героїв Дніпра продовжують у Черкасах

У Черкасах продовжують реконструкцію вулиці Героїв Дніпра. Як розповів директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, на ділянці від вулиці Сержанта Смірнова до Козацької (ІІІ черга) нині знімають старе покриття, далі ремонтники візьмуться за облаштування бордюрного каменю. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

– Наступним етапом стануть роботи з формування дорожнього покриття та облаштування велосипедних доріжок, тротуарів, – говорить Артур Олександрович. – На цій ділянці вулиці вже проклали нову зливову каналізацію і завершилися підготовчі ґрунтові роботи.

Нагадаємо, ремонт вулиці Героїв Дніпра відбувається в кілька черг. Як зауважив Артур Савін, упродовж літа на відрізках від Сержанта Жужоми до Сержанта Смірнова хочуть завершити всі заплановані роботи та здати цю частину вулиці в експлуатацію.

За його словами, на першій черзі – від Сержанта Жужоми до Богдана Хмельницького – ще встановлюватимуть оцинковану огорожу та нанесуть розмітку з пластику. На ділянці від вулиці Богдана Хмельницького до Сержанта Смірнова завершують встановлення парканчиків для забезпечення безпеки, налаштовують систему поливи. Тут, поміж тим, теж планують облаштувати розмітку з пластику, яка «служитиме» значно довше, на відміну від фарби.

Заступник генерального директора підрядної організації ПП «Дорстрой», яка виконує будівельні роботи на вулиці Героїв Дніпра, Ігор Віблий, зауважує, що знаходяться люди, які трощать ліхтарі й псують облаштовану там систему поливу трави. Він закликає до небайдужості й берегти майно.

– Найближчими днями на першій і другій черзі працюватимемо над облаштуванням зелених зон. На об’єкті обладнана система автоматичного поливу. Єдине нарікання й біда в тому, що зі 128 поливних спринклерів, які були обладнані, вкрадено або ж просто зламано 19. Наразі всі вони відновлені коштом приватного підприємства «Дорстрой», – розповів він. – Через це закрадається песимістична думка, що деякі жителі нашого міста не готові до розуміння того, що це робиться для усіх нас. Подібна картина і з освітленням тротуарів. Уже 14 світильників розбито. Замінено. І знову їх потрощили. Я живу на цій вулиці. Ми будуємо її. І мені шкода, що цю перлину Черкас знищують такі ж жителі нашого міста. Прошу всіх вас допомогти у збереженні від вандалів вулиці, яка стане окрасою нашого міста. Нам тут жити, тож ми зобов’язані бути справжніми господарями свого мікрорайону. Допоможіть нам зробити вулицю Героїв Дніпра кращою вулицею Черкас. Залишаю для вас свій номер телефону 097 808 91 02.

Залиште коментар