На Черкащині поліцейські вилучили “самопал” та марихуану

На Черкащині поліцейські вилучили “самопал” та марихуану

Саморобну зброю та наркотики вилучили у жителя Драбівського району. Відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України.

У ході проведення профілактичного відпрацювання та перевірки осіб, якіраніше були засуджені за скоєння різноманітних злочинів, поліцейськіДрабівського району завітали за місцем проживання раніше судимого 35-річного мешканця району. З будинку потерпілого відчувався характерний запах диму коноплі.

Під час спілкування чоловік зізнався, що перед приходом поліції вживнаркотичну речовину – канабіс. При візуальному огляді, працівники помітили предмет, схожий на саморобний пристрій для стрільби шротом – «самопал», крім того чоловік зізнався, що зберігає в будинку порох, який знаходиться в коробці з під зубної пасти, який він нещодавно знайшов в лісі. Знайденийпристрій, порох та коноплю вилучено та направлено на дослідження.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та частини 1 статті 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв) Кримінального кодексу України. За зберігання заборонених предметів чоловік може потрапити за грати на строк до семи років.

 Сектор комунікації в Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар