На Черкащині попрощалися з рятувальником, якого три роки тому в Донецьку захопили бойовики

На Черкащині попрощалися з рятувальником, якого три роки тому в Донецьку захопили бойовики

7 жовтня в селі Степанки Черкаського району Черкаської області відбулося поховання капітана служби цивільного захисту Ситника Володимира Миколайовича, який у 2014 році проходив службу у 55-ій Державній пожежно-рятувальній частині м. Донецьк. Він став черговою жертвою ворожих збройних угрупувань.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

 

12 серпня 2014 року невідомі озброєні люди зайшли в будівлю 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини 1-го Державного пожежно-рятувального загону у м. Донецьк. У той момент на чергуванні знаходився начальник караулу капітан служби цивільного захисту Ситник Володимир Миколайович. Озброєні люди силоміць забрали та вивезли його в невідомому напрямку.

 

Протягом довгих трьох років доля рятувальника залишалася невідомою. І рідні, і друзі, і співробітники Головного управління не припиняли спроб дізнатися щось про зниклого, встановити його місцезнаходження. Зробити це вдалося лише 5 липня 2017 року. Того дня до Головного управління надійшла усна інформація від співробітника Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ, що в м. Дніпро проведена ідентифікація (судово-молекулярна генетична експертиза) тіла невідомого. Тіло було знайдено у м. Піски на Донеччині, де тривали активні бойові дії.  Експертиза встановила на 99,99%, що це є тіло капітана служби цивільного захисту Ситника Володимира Миколайовича. Церемонію прощання було вирішено провести на батьківщині загиблого. Представники Головного управління здійснили усі необхідні заходи з транспортування та поховання тіла колеги.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар