У черкаських пенсіонерів пенсія зросте в середньому на 445 гривень

У черкаських пенсіонерів пенсія зросте в середньому на 445 гривень

Учора Президент України Петро Порошенко підписав закон, ухвалений Верховною Радою 3 жовтня, який передбачає осучаснення пенсій українцям. У звязку з цим пенсії будуть перераховані уже в жовтні. Середнє підвищення пенсій пенсіонерам Черкащини дорівнюватиме 445 гривень. Про це на координаційній нараді в Черкаській ОДА повідомила начальник обласного управління Пенсійного фонду Світлана Зінник, передає кореспондент “Проголовне”.

– З 410 тисяч черкаських пенсіонерів 385 тисяч попали під перерахунок. Це приблизно 97 % усіх пенсіонерів Черкащини. Усі перерахунки вже проведено, звертатись до органів Пенсійного фонду не треба, – говорить Світлана Зінник. – За нашими підрахунками, потреба в коштах для виплати жовтневих пенсій зросте у звязку з цими підвищеннями на 170 млн гривень.

Виплати у жовтні будуть проводитись за двома відомостями: в першій буде позначена сума пенсії до перерахунку, у другій – сума підвищення. Якщо підвищення незначне – до 170 гривень, то воно буде виплачено разом зі збільшеною пенсією за листопад.

Прочитайте ще:

Залиште коментар