На Черкащині працюють “чорні ріелтори”

На Черкащині працюють “чорні ріелтори”

Директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан радить перевіряти документи у ріелторів перед покупкою квартири, повідомляє “Діловий регіон” з посиланням на vikka.ua. Показником того, що такій людині можна довіряти, є наявність офісу та офіційної реєстрації.

Фахівець радить не соромитися та дізнаватися інформацію про осіб, до чиїх послуг вони звертаються.

«Краще, якщо це буде юридична особа або ФОП. Клієнтам слід перевірити у ріелтора документи. У Черкасах є дві такі організації «Союз фахівців з нерухомого майна України у Черкаській області» та «Палата ріелторів Черкащини». Принаймні ті ріелтори, що дбають про свою репутацію, зареєстровані там», – зазначає Олена Лузан.

Фахівець додає, що шахрайські схеми, коли ріелтор просить надати йому гроші наперед, діють по всій території України.

Часом ціни на квартири виставляють набагато нижчі, ніж ринкові, пояснюючи це вигаданими терміновими причинами. Такі ріелтори просять перерахувати їм гроші на банківську картку, а потім зникають. У подібних випадках, підкреслює фахівець, людині важко буде повернути гроші.

За інформацією черкаського відділу поліції ГУНП у Черкаській області, за 2016 рік на території міста зареєстровано 8 кримінальних правопорушень за ознаками ст. 120 КК України ­– шахрайство. Це без урахування закритих справ.

Залиште коментар