«АГРОПРОМ» навчає та працевлаштовує безробітних

«АГРОПРОМ» навчає та працевлаштовує безробітних

День відкритих дверей відбувся у товаристві з обмеженою відповідальністю «АГРОПРОМ» Драбівського районного центру. На сьогодні підприємство є основним місцем працевлаштування для жителів смт Драбів та сіл Золотоношка і Криштопівка. Повідомляє «Про Головне» прес-центр Черкаського обласного центру зайнятості

Під час заходу керівник підприємства Олександр Оробченко познайомив присутніх з історією виникнення та діяльністю сільськогосподарського виробництва, презентував наявні вакансії.

«Підприємство є одним із кращих на Драбівщині з вирощування зернових культур та розвитку тваринництва. Основний склад працівників, який забезпечує безперебійну сільськогосподарську діяльність це – трактористи-машиністи, водії автотранспортних  засобів, слюсари-ремонтники, електрогазозварники, тваринники та кухарі. На сьогодні в нас працює 25 чоловік. Ми завжди готові прийняти у свою команду професіоналів своєї справи, які відповідально виконують свої обов’язки та відкриті до осягнення новітніх технологій», – повідомив керівник ТОВ «АГРОПРОМ».

Наприкінці учасники заходу зацікавилися пропозицією роботодавця та виявили бажання пройти індивідуальну співбесіду.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар