На Черкащині продовжують проводити ямковий ремонт доріг

На Черкащині продовжують проводити ямковий ремонт доріг

Минулого тижня на дорогах Черкащини ліквідували ямковість на понад 11,2 тис. м2 покриття. Повідомила «Про Головне» прес-служба САД у Черкаській області.

Філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 11,2 тис. м2 доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 9,7 тис. м ямковості, а на дорогах місцевого значення – майже 1,5 тис. м2 ямковості.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар