Уманський НУС залучився до легкоатлетичного пробігу

Уманський НУС залучився до легкоатлетичного пробігу

Парад легкоатлетичного пробігу та велосезону відбувся в Умані на площі Соборності 28 травня, повідомляє видання «Про Головне» прес-центр Уманського національного університету садівництва.  

Серед учасників пробігу були викладачі та студенти Уманського НУС, які у веселому настрої та в спортивній формі прибули до центру міста, щоб підтримати флешмоб, організований за підтримки міського голови Олександра Цебрія очільником відділу спорту Ольгою Ремез «Умань – за здоровий спосіб життя».

Учасників та глядачів вітали міський голова – Олександр Цебрій, президент Україно-арабської ділової ради, шейх Емад Абу Альруб, віце-президент Україно-арабської ділової ради Олег Березюк, марафонець, що прославляє наше місто, багаторазовий чемпіон України  Олександр Коротич, якому й було надано честь підняти Державний Прапор України.

Лише після пострілу стартового пістолету колона спортсменів ринула за маршрутом площа Соборності – вулиця Незалежності – вулиця Гайдамацька – вулиця Коломенська – центральний стадіон –вулиця Коломенська– вулиця Успенська – вулиця Незалежності – вулиця Гайдамацька – вулиця Садова – вулиця Небесної Сотні – площа Соборності на чолі та під супроводом патрульної машини.

Учасники прибули завчасно. Радісними та підбадьорюючими оплесками їх зустрічали глядачі, організатори та колона велосипедистів, що мали стартувати по прибуттю легкоатлетів. Нагородження відбулося у святковій атмосфері – спонсори приготували футболки, солодкі подарунки та медалі для переможців.

Рух заради гармонії та здорового способу життя зібрав у цей день на площі не лише спортсменів: серед присутніх були також молодь, літні люди, студенти і викладачі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар