На Черкащині розпочалися семінарські заняття рятувальників

На Черкащині розпочалися семінарські заняття рятувальників

У період з 20 по 24 березня на базі Державних пожежно-рятувальних частин області проходитимуть практичні заняття з начальниками караулів та інженерами груп пожежно-рятувальних робіт.

Перші такі заняття відбулися 20 березня на базі ДПРЧ-18 1-го Державного пожежно-рятувального загону по охороні ПАТ “Азот”.

Згідно затвердженого плану дані заняття проходили в два етапи. Перша частина занять включала в себе теоретичну підготовку особового складу, а друга практично проводилась під час тренування начальницьким складом в засобах індивідуального захисту органів дихання, відпрацьовувались нормативи зі спеціальної фізичної підготовки, а також уміння надавати домедичну допомогу.

«Проведення практичних занять — важливий елемент підготовки особового складу до реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме в ході таких навчань ми можемо відпрацювати дії кожного рятувальника як окремо так і у складі підрозділу», – зазначив керівник занять – начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління Олександр Горобець.

Прочитайте ще:

Залиште коментар