Свято «Моя майбутня професія» для майбутніх випускників шкіл та їхніх батьків

Свято «Моя майбутня професія» для майбутніх випускників шкіл та їхніх батьків

У четвер, 23 березня, о 14:30 у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбудеться свято «Моя майбутня професія», під час якого викладачі та учні покажуть майстер-класи з професій, за якими здійснюється. А всі гості свята матимуть можливість спробувати виконати роботи власноруч. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Під час представлення професії «муляр»  учні продемонструють свої професійні навички щодо кладки кута з пілястрами та стовпа 1 х 1,5 цеглини.

Майбутні «штукатури» презентують сучасні види декоративних штукатурок та покажуть способи нанесення їх на стіни.

Ті, хто здобуває професію «лицювальник-плиточник», проведуть лицювання вертикальної стіни кольоровими плитками з фризами.

Учні – майбутні «електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж» ознайомлять присутніх зі технологією збирання схеми  квартирної електропропроводки в пластмасовому коробі.

Електрозварники ручного зварювання продемонструють зварювання пластин у нижньому положенні шва.

Переваги професії «слюсар з ремонту автомобілів»  можна буде оцінити під час майстер-класів ізрозбирання та ремонту карбюратора і розбирання та ремонту коробки передач.

Майбутні столяри будівельні ознайомлять школярів із  фрезеруванням та торцуванням елементів столярних виробів.

Передставники ІТ технологій – налагоджувальники технологічного устаткування покажуть, як вони навчилися ремонтувати комп’ютерну техніку та паяти деталі.

Майбутні водії автотранспортних засобів продемонструють навички практичного водіння автомобіля на майданчику.

Прочитайте ще:

Залиште коментар