На Черкащині відібрали 7 природоохоронних проектів, які реалізовуватимуть за кошти обласного бюджету

На Черкащині відібрали 7 природоохоронних проектів, які реалізовуватимуть за кошти обласного бюджету

Оприлюднено остаточні результати конкурсного відбору природоохоронних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету. Днями їх розглядали під час проведеного в ОДА засідання комісії. Так, із 34 поданих до управління екології пропозицій, за результатами оцінювання, визначено 7 переможців. Зокрема з Жашківщини, Звенигородщини, Чорнобаївщини, Катеринопільщини та Канева. Вони відповідають Стратегії розвитку області, передбачають значну фінансову підтримку місцевих бюджетів, що переважає необхідних 10 % співфінансування. Проекти спрямовані на відновлення гідрологічного стану водних об’єктів, переоснащення каналізаційних мереж, управління процесами поводження з відходами.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

“Далі проекти спрямуємо на розгляд сесії обласної ради. Нагадаю, комісія ОДА здійснює розподіл 50 відсотків загального обсягу коштів на природоохоронні заходи в межах співфінансування, де частка місцевих бюджетів становить не менше 10 відсотків. На реалізацію цьогорічних конкурсних проектів маємо 8,3 млн грн з обласного бюджету. У цілому ж райони, міста й об’єднані громади подали на майже 93 млн грн.

До речі, практикуємо проведення конкурсного відбору вже третій рік поспіль. І доволі успішно. Так, за результатами раніше обраних для реалізації проектів, реконструйовано каналізаційні очисні споруди в Кам’янці та аварійну ділянку напірного колектора у Звенигородці, проведено роботи з поліпшення гідрологічного стану р. Супій в адмінмежах Піщанської сільської ради на Золотоніщині, здійснено заходи з поліпшення екологічного, технічного стану та благоустрою водойм в с. Пединівка Звенигородського району, в селах Дашуківка та Журжинці на Лисянщині”, –  сказав перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

Прочитайте ще:

Залиште коментар